  • Wall and Floor Coverings Wall Panels Kartell K-Vit Gilded Marble 10mm Wall Panel - 2.4m x 1m (WP10-GILM)
    Kartell K-Vit Gilded Marble 10mm Wall Panel - 2.4m x 1m (WP10-GILM)
    WP-GILM
      10+ in stock for nationwide delivery
    • Tongue and groove
      2.4m x1m Boards
      10mm Thickness
      Easy installation
      Contemporary design
      • Finish: Matt
      Brand
      K-VIT
      Guarantee
      2 Years
      Category
      Wall And Floor Coverings > Wall Panels
      Style
      Contemporary
      Product Code
      WP-GILM
      Main Material
      PVC
      Main Colour
      Carrera
      Weight
      12000 g
      Width
      1000 mm
      Height
      10 mm
      Depth
      2400 mm